O nás

Zabýváme se prodejem a poradenstvím v oblasti výroby a správného použití obalových materiálů. Nabízíme zdarma školení zaměstnanců a praktické ukázky hygienického, čistícího a úklidového programu včetně doporučení vhodných zásobníků a dávkovačů. Jednorázové nádobí se snažíme doporučovat z bio materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Jsme Velkoobchodní e-shop s působností v ČR a SK. Netvrdíme, že jsme nejlevnější a ani jimi být nechceme, protože se ceně často podřizuje téměř vše, jen aby se prodalo za každou cenu. Naše zboží a služby nepodřizujeme nejnižší ceně, ale Vaší plné spokojenosti i spokojenosti Vašich zákazníků za férově přijatelné ceny a vše s certifikační kvalitou.

Nechceme prodávat jen jednotlivé produkty, ale chceme Vám poskytnout kompletní servis na který se můžete spolehnout.

Díky dlouhé expirační době našich výrobků a dostatečným skladům, dokážeme nejen plně pokrýt veškeré objednávky, ale také včas dodat požadované množství přímo na místo Vašeho určení.

Rychlá obratovost našeho zboží, Vám zajistí dostatečnou expirační lhůtu Vámi objednaných produktů tak, abyste se mohli bez obav předzásobit na několik zakázek dopředu. Již nemusíte jezdit do samoobslužných skladů a zdlouhavě čekat na odbavení. My Vám vše doručíme na Vámi určené místo a objednávku máte plně pod kontrolou z pohodlí Vaší kanceláře, nebo přímo ve Vašem telefonu. Nikam nemusíte jezdit a ztrácet drahocenný čas.

Inovace a chytrá řešení – Neustále zdokonalujeme vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu. Stejně tak rozšiřujeme skladovací prostory.

Chápeme, že vybrat si z tak velké nabídky různých dodavatelů, kteří svorně tvrdí že jsou nejkvalitnější, nejlevnější a kdo ví co ještě, může být někdy těžké i pro Vás. Pokud se ale rozhodnete pro naší firmu, můžete naplno čerpat všechny výhody a benefity. Náš propracovaný systém Vám nejen zajistí přehled nad Vašimi objednávkami, ale umožní Vám mimo jiné i nakupovat za zvýhodněné velkoobchodní ceny. Náš VĚRNOSTNÍ PROGRAM Vám přinese zajímavé EXKLUZIVNÍ SLEVY, AKCE,VÝPRODEJE ale i další BENEFITY.

Jsme exkluzivní partner několika výrobců s víc než 40-ti letou tradici na silně konkurenčním Evropském trhu.

K uspokojení široké škály našich klientů neustále rozšiřujeme portfólio nabízených produktů a značek.

Jídelní lístek